Obor činnosti

 • Buněčná biologie

  Monoklonální a polyklonální protilátky, rekombinantní proteiny, isotypové kontroly, sondy pro viabilní značení, ELISA kity, ProcartaPlex multiplex Imunoassay, PrimeFlow RNA.

  Číst více
 • Laboratorní plast

  Plastové destičky a misky se skleněným dnem určené pro fluorescenční i konfokální mikroskopy, sklíčka s inkubačními komůrkami a široká nabídka silikonových forem pro 3D buněčné kultury.

  Číst více
 • Přístrojová technika

  Průtokové cytometry, světelné i fluorescenční mikroskopy a stereolupy, RT-PCR systémy, elektroforézy a WB, luminometry, spektrofotometry a gelové dokumentační systémy.

  Číst více
 • Molekulární biologie

  PCR reagencie, mastermixy, restrikční enzymy, nukleosidy a nukleotidy, diagnostické kity, kompetetivní buňky, markery,  reagencie pro přípravu pufrů a gelů, sety pro makromolekulární krystalizaci.

  Číst více

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/bio-port.cz/bio-port.cz/templates/theme1039/html/com_k2/default/user.php on line 14

  rozšiřte své výzkumné kapacity s technologií akustického zaostřování

Firma BIO-PORT Europe Vám nyní přináší inovovaný model 2018 Invitrogen™ Attune™ NxT průtokový cytometr od společnosti Thermo Fisher Scientific. Systém umožňující multiparametrickou analýzu je vhodný jak novým, tak zkušeným uživatelům. Je navržen pro flexibilní, rychlou a přesnou analýzu.