Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/bio-port.cz/bio-port.cz/templates/theme1039/html/com_k2/default/user.php on line 14

User Page (Blog)

PAGE elektroforéza - velmi robustní elektroforetické vany na různé velikosti a počty gelů (60x60 mm. 90x80 mm a 138x130 mm). Každá elektrofoféza je vybavena systémem na nalévání gelů. Zásadní výhodou elektroforéz od ATTO jsou tlustá, téměř nerozbitná skla, kvůli kterým si vysloužily označení „StudentProof“. Vhodné do rutinních, výzkumných, ale především také studentských laboratoří.

Účinný blotovací systém na semidry blotování – HorizeBLOT na 2 – 4 minigely (205-100 mm, 205x200 mm).

Základní technická specifikace
Cat# AE-6500
Název Dual Mini Chamber
Velikost gelu           90x80x1mm   
Počet gelů 1-2
Doba běhu 70-80min (20mA/gel)
Objem pufru 340 ml
Precastgel ano
Handcastgel ano
Nalévací systém zahrnuto v dodávce
Velikost 16.3 x 8.6 x 14.4 cm

 

Technologie QuantiGene™ , ViewRNA a PrimeFlow™ RNA Assay umožňují zcela novou úroveň detekce RNA a to jak v kultuře, tak na úrovni jednotlivých buněk. Tento přístup využívá specificky modifikované postupy fluorescenční in situhybridizace (FISH) a umožní tak simultánní detekci až 80 transkriptů v lyzátu pomocí systému Luminex, nebo tří různých RNA transkriptů v jediné buňce pomocí standartního průtokového cytometru či mikroskopu.Techniky PrimeFlow™ RNA a ViewRNA umožňují navíc kombinaci značení RNA s tradičním značením buněk pomocí protilátek a to jak povrchovými, tak intracelulárními, anti-fosfo protilátkami i protilátkami proti transkripčním faktorům.

Mikroskopy od tohoto amerického výrobce jsou optimálním řešením pro jejich poměr cena-výkon, přičemž si zakládají na kvalitě optiky, pro kterou používají hranoly z mikroskopického skla. V jejich nabídce můžeme najít jak mikroskopy určené pro školní užití tak i plně vědecké mikroskopy splňující maximální požadavky na kvalitu

 


Nová brožura Jena Biosciences "CLICK-labeling of cellular metabolites"  je ke stažení ZDE.

Společnost NZYtech uvádí na trh nové médium “NZY Auto-Induction LB medium”. 

OneComp eBeads™ a UltraComp eBeads™ reagují s myšími, krysími i křeččími protilátkami a váží protilátky bez ohledu na specifitu lehkého řetězce imunoglobulinů. Kuličky mají velikost leukocytů a mohou být značené požadovanou protilátkou s konjugovaným fluorochromem jako jednobarevná kontrola kompenzace.
Kuličky obsahují vždy dvě populace: pozitivní populaci, která bude vázat všechny uvedené protilátky a negativní populaci, která s protilátkou reagovat nebude. Jakmile je ke kuličkám přidána příslušná protilátka, výsledkem je jak pozitivní, tak negativní populace. To umožňuje použití těchto kuliček v experimentech mnohobarevné cytometrie pro kompenzaci kontrol.